Eos 1.2.7 - en to si translation catalogue (72 entries)

en: Error 404 - Not Found
si: 404 දරණ දෝෂය - සොයාගත නොහැකි විය

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
si: කණගාටුයි, ඔබ සොයනුයේ මෙහි නොමැති දෙයකි.

en: Search Results
si: සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Keyword:
si: සෙවුම් පද:

en: Archive
si: ලේඛණාගාරය

en: Category:
si: වර්ගීකරණ:

en: Tag:
si: ටැග:

en: Archive for %s
si: %s සඳහා ලිපි

en: Author Archive
si: රචකයාගේ ලේඛණාගාරය

en: Blog Archives
si: ලිපි ලේඛණාගාරය

en: Permalink to
si: ස්ථීර යොමුව

en: continue reading...
si: දිගටම කියවන්න...

en: Pass Required
si: මුරපදය අවශ්‍යයි

en: Leave a Comment
si: ප්‍රතිචාරයක් පලකරන්න

en: 1 Comment
si: එක් ප්‍රතිචාරයකි

en: % Comments
si: ප්‍රතිචාර % කි

en: Comments Off
si: ප්‍රතිචාර අවුරා ඇත

en: none
si: නැත

en: Read more
si: ඉතිරියත් කියවන්න

en: Newer Entries
si: අලුත් ලිපි

en: Older Entries
si: පැරණි ලිපි

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here. You can search again by using the form on upper right of the page...
si: කණගාටුයි, ඔබ සොයනුයේ මෙහි නොමැති දෙයකි. පිටුවේ ඉහල ඇති පෝර්මය මගින් ඔබට අලුත් සෙවුමක් සිදුකල හැකිය.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
si: මෙම ලිපිය මුරපදයකින් සුරක්ෂිත කර ඇත. ප්‍රතිචාර බැලීම සඳහා මුරපදය ලබාදෙන්න.

en: Leave a comment
si: ප්‍රතිචාරයක් එක්කරන්න

en: Trackback
si: ට්‍රැක්බැක්

en: Comments
si: ප්‍රතිචාර

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: පසු

en: Older Comments
si: පැරණි ප්‍රතිචාර

en: Newer Comments
si: අලුත් ප්‍රතිචාර

en: Comments are closed.
si: ප්‍රතිචාර අවුරා ඇත.

en: Leave a Reply
si: ප්‍රතිචාරයක් එක්කරන්න

en: You must be %slogged in%s to post a comment.
si: ප්‍රතිචාර පලකිරීම සඳහා ඔබ %sපිවිසිය%s යුතුය.

en: Logged in as %s.
si: %s ලෙස පිවිස සිටී.

en: Log out of this account
si: මෙම ගිණුමෙන් පිටවන්න

en: Logout
si: පිටවන්න

en: Name
si: නම

en: (required)
si: (අත්‍යාවශ්‍යයි)

en: Mail (will not be published)
si: ඊමේල් (අන් අයට දර්ශණය නොවේ)

en: Website
si: වෙබ්/බ්ලොග් අඩවිය

en: Leave comment
si: ප්‍රතිචාරයක් එක්කරන්න

en: top
si: ඉහලටම

en: Eos Theme Options
si: Eos තීමයේ සැකසුම්

en: Options saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Primary Dropdown Menu
si: ප්‍රාථමික ඇදහැලෙන මෙනුව

en: Enable simple dropdown menu for primary menu
si: ප්‍රාථමික මෙනුව සඳහා සරල ඇදහැලෙන (dropdown) මෙනු එක්කරන්න

en: Sort Categories in Top Menu:
si: ඉහල මෙනුවේ වර්ගීකරණ පිලිවෙලට සකසන්න

en: Alphabetically by name
si: නම් අනුව අකාරාදී පිලිවෙලට

en: By category ID
si: වර්ගීකරණ අංකය අනුව

en: By the count of posts in the categories
si: එක් වර්ගීකරණයක ඇති ලිපි ගණන අනුව

en: By category slug
si: ප්‍රවර්ග ලඝුරුව අනුව

en: Sorting Order:
si: තේරීම් පිලිවෙල:

en: Ascending
si: ආරෝහණ

en: Descending
si: අවරෝහණ

en: Secondary Dropdown Menu
si: ද්විතීයික ඇදහැලෙන මෙනුව

en: Enable simple dropdown menu for the secondary menu
si: ද්විතීයික මෙනුව සඳහා සරල ඇදහැලෙන (dropdown) මෙනු එක්කරන්න

en: Save Changes
si: වෙනස්කම් සුරකින්න

en: %1$s at %2$s
si: %2$s දා %1$s ට

en: Your comment is awaiting moderation.
si: ඔබේ ප්‍රතිචාරය අනුමත කිරීම සඳහා රැඳී පවතී

en: %s RSS Feed
si: %s RSS පෝෂකය

en: Skip to content
si: අන්තර්ගතය වෙත යන්න

en: Home
si: නිවෙස

en: Search here...
si: සොයන්න...

en: Find
si: සොයන්න

en: Pages:
si: පිටු:

en: Page %
si: % පිටුව

en: Edit
si: වෙනස් කරන්න

en: Recent Posts
si: නවතම ලිපි

en: Browse by Tags
si: ටැග මගින් සැරිසරන්න

en: Categories
si: වර්ගීකරණ

en: Meta
si: මෙටා

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for this post (comments)
si: මෙම ලිපිය (ප්‍රතිචාර) සඳහා <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> පෝෂකය
